"2018 елда Татарстан Республикасының берләштерелгән бюджетын үтәүнең көтелүче йомгаклары һәм 2019 елга Татарстан Республикасы финанс, казначылык һәм салым органнарының бурычлары турында" Татарстан Республикасы Финанс министрлыгы, Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе, Федераль казначылыкның Татарстан Республикасы буенча идарәсе коллегияләренең уртак утырышы. Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисенең беренче урынбасары - Россия Федерациясе Финанс министры Антон Германович Силуанов һәм Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
15.12.2018

2018 елның 15 декабрендә сәгать 10да Казан Ратушасында  "2018 елда Татарстан Республикасының берләштерелгән бюджетын үтәүнең көтелүче йомгаклары һәм 2019 елга Татарстан Республикасы финанс, казначылык һәм салым органнарының бурычлары турында" Татарстан Республикасы Финанс министрлыгы, Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе, Федераль казначылыкның Татарстан Республикасы буенча идарәсе коллегияләренең уртак утырышы узачак.

Тулы текстны карарга

артка