Татарстан Республикасы Финанс министрлыгында беренче сыйныф укучыларын котладылар

2023 елның 17 августы, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Финанс министрлыгында ата-аналарны һәм беренче сыйныф укучыларын яңа уку елы башлану белән котлау күркәм гадәтка әверелде. Агымдагы ел искәрмә булып калмады, һәм 17 августта Татарстан Республикасы Финанс министрлыгында һәм Татарстан Республикасы Финанс министрлыгының Казначылык департаментында беренче сыйныф укучыларын тормышларында яңа һәм кызыклы чор башлану белән тантаналы котладылар.

Без беренче сыйныф укучыларыбызны котлыйбыз. Мәктәп еллары аралашу шатлыгы, яңа белем һәм гаҗәеп ачышлар бүләк итсен, иң кадерле хыяллар тормышка ашсын һәм өметләр аклансын. Ышанычлы һәм тугры дуслар, ата-аналарның горурлыгы өчен бик күп мизгелләр телибез!